Burun Estetiği

Burun estetiği operasyonu farklı tekniklerle gerçekleştirilebilir. Genel olarak kapalı veya açık burun estetiği operasyonu yapılmaktadır.

Burun Estetiği Operasyonları Nasıl Uygulanır?

Kapalı burun estetiği operasyonu burnun alt kısmında herhangi bir kesi olmadan içerideki kanatlardan girilerek yapılan bir operasyondur. Eğer kişinin burnunun ucunda problemi yok ise ve kişinin burnu uygun ise kapalı operasyon gerçekleştirilir. Açık teknik kişinin burnunda uç problemi olanlara yapılır. Kişinin ihtiyacına göre açık veya kapalı operasyon olması kişi ile belirleniyor.

Burun Estetiği Hangi Durumlarda Uygulanır?

Burun estetiği ile burnun tepeden tırnağa her şeyini değiştirebilirsiniz. Burun kemeri varsa burun kemeri alınır. Genişse daraltma yapılabilir. Dar ise genişletilebilir. Uzunsa kısaltılabilinir veya kısa ise uzatılabilir. Basık bir burnun basıklığını giderebilir veya çıkık bir burnu biraz daha basık hale getirebilirsiniz. Burun estetiği gelişen teknoloji sayesinde açık veya kapalı olarak yapılır. Kişinin istek ve beklentilerini karşılayacak şekilde bir operasyon hazırlanarak kişiye anlatılıp operasyon yapılır.